Nutikas peni

Koerus käis Tartu kevadistel agilityvõistlustel

agility
Postitas Martti @ 29.03.2009 19:29, muudeti 01.04.2009 08:08.

Tartu Säde koerteklubi kevadistel agilityvõistlustel 28.-29. märtsil oli kõigile võistlusklassidele kavas kaks agility- ja üks hüpperada, kohtunikutööd tegi Johanna Allanach (Suurbritannia/Taani).

Esimesel päeval olid võistlemas A1 koerad, keda esindasid Donna, Abby ja Gamma. Parimana saavutasid Abby ja Piret hüpperajal 3. koha.

Teisel päeval olid tules Koeruse A2 maksikoerad. Parima tulemuse saavutasid Emma ja Jane, kes läbisid teise agilityraja puhtalt, võitsid jooksu ning astusid selle tulemusega esimese sammu eliitklassi ehk A3 suunas. Mõlemal agilityrajal tulid 3. kohale Oltsu ja Liina, mõlemas jooksus jäi 0-tulemusest puudu vaid paar sekundit. Vapralt pingutasid keerukatel liivastel radadel ka Rilla ja Aili, paraku ei õnnestunud neil sel korral pjedestaalikohta saada.